Pestrá letní zábava

Akce, uvolnění, zážitky a zábava s rodinou nebo přáteli. To vše se odehraje před neobvykle krásnou kulisou.

Image

Rozmanitá turistická oblast rakousko-italských alp

Při putování slunečnou oblastí Alp pocítíte stopy dávno minulých časů. Tématické stezky vedou po bývalém mořském dně a nabízejí příjemné procházky po horách s impozantními výhledy do okolí.

Image

Lanovky s letním provozem

Pokud vyrazíte z horní stanice lanovky Madritsche, dostanete se po několika málo kilometrech například až do oblasti italské Pontebby s mnoha salašemi.

Image

Nekonečná volnost při jízdě na kole

Vyzkoušejte 46 cyklistických tras o délce 950 km. Bikeři všech věkových kategorií stojí před příjemnou volbou z nabídky lákavých stezek. Na výběr mají „Easy & Family“, „Tour & Trail“ nebo „Enduro & Park“. Mnohé trasy vedou totiž jak rakouským, tak i italským územím.

Image

11 "single trails" různých obtížností

Sjíždění trailů na pomezí dvou zemí vás bude bavit tím více, že jsou trasy velmi rozmanité, okolní krajina krásná a navíc tu najdete i možnosti občerstvení.

Překvapivé, rozmanité, plné slunce

Letním návštěvníkům se v tomto směru v oblasti Nassfeld-Pressegger nabízejí takřka neomezené možnosti.

Image

Ráj jezer v perfektním prostředí

Můžete si zchladit unavené nohy v průzračném horském jezeře nebo se příjemně osvěžit v teplé vodě jezera Pressegger See.

Image

Šplhání na vrcholky a slézání hor

Nassfeld s vrcholy Trogkofel a Rosskofel je centrem horolezectví na hranicích s Itálií a nabízí neuvěřitelné množství výstupů různých stupňů obtížnosti.

Image

Wellness je vždy dobrý nápad

Kryté bazény, solanky, sauny s malebným výhledem, termální lázně a nabídky masáží vám umožní vytvořit si vlastní regenerační program“ po náročném dni nebo po dlouhé túře.

Image

Golfové hřiště s malebnými výhledy

18 jamkové golfové hřiště v regionu Nassfeld-Pressegger mezi horami a jezery v Korutanech dodá vaší dovolené zajímavý nevšední zážitek.

Proč jezdíme do Nassfeldu?