Skvělá kombinace sněhu, slunce a radosti.

Je jedno, zda chcete jezdit na lyžích, snowboardu, relaxovat a uvolnit se nebo si užívat zábavu s rodinou. Ve sněhovém ráji v Nassfeldu a jeho okolí si každý přijde na své.

Image

Lyžování v jedné z TOP lyžařských oblastí

110 km modrých, červených i černých sjezdovek, 30 moderních lanovek a vleků, 25 lyžařských chat a restaurací, 100 % jistota sněhu, slunce, slunce a zase slunce.

Image

Váš den na lyžích bude perfektní

V giganticky velké oblasti Sun Ski World vám leží u nohou více než 40 různých sjezdovek od sportovních až po rodinné. A my vám k tomu nabízíme ubytování přímo u sjedzovky.

Image

Skialpinismus v Karnských a Gaitalských Alpách

Pokud se vydáte na skialpinistických lyžích do vyšších poloh, čeká vás velkolepý výhled do širého okolí. Obklopí vás vrcholy Alp a z mnohých míst dohlédnete v dáli až k Jaderskému moři.

Image

Nechte si rozproudit krev, vyražte na běžky

Celkem 130 kilometrů upravovaných běžeckých tratí včetně dvou vysokohorských tras v horách a dole v údolí dělá z běžeckého lyžování opravdu nezapomenutelný zážitek.

Kouzelná třpytivá nádhera

Zimní pobyt v Korutanských horách vám nabízí mnoho akčních zážitků, potěšení, velkou porci radosti ze sněhu a kopu nezapomenutelných vzpomínek na dovolenou.

Image

Lyžařský areál myslí i na vaše ratolesti

Jsou tu zde 3 bezpečné cvičné areály pro děti, cvičné vleky a kouzelné koberce, BOBO® - dětský svět a také 3 profesionální školy lyžování přímo v lyžařské oblasti.

Image

Husté atrakce ve snowparku

Rainbow Box, Kicker Box, Butter Box, Updown Tube, Industry Down Pipe, Flat Down Kinked Box, Pole Jam, Lollipop, 2 Corners, Double Kink Tube, Flat Rail, Down Donkey...

Image

Gurmánský zážitek přímo na sjezdovce

Občerstvěte se v některé z 25 útulných lyžařských chat a restaurací přímo na sjezdovce. Ochutnáte dobroty přímo ze selských dvorů jako sušená šunka Gailtaler Speck, místní sýry, ryby z místních řek…

Image

Servis a půjčovna vybavení

Co takhle vypít jedno espresso, zatímco vám vyladí v servisu lyže? Na místě si i můžete zapůjčit nejnovější vybavení. Rezervace je možné dělat i dopředu online.

Proč jezdíme do Nassfeldu?